Logo
Phone Call

Ulaşabilirsiniz

0 (216) 314 00 80

Hizmetler

Akrilik Halı Yıkama

Akrilik halılar, sentetik üretilen elyaflar içerisinde yün elyafa en fazla benzerliği bulunan üretim malzemesi olarak dikkat çeker. Bu yönü ile yün halıya en yakın deneyimi de Akrilik Halı ile yakalayabilirsiniz. Ayrıca yün halılara oranla daha uygun maliyet imkanlarına da bu halılar ile ulaşabilirsiniz.Kullanıldığında yün yumuşaklığı, hissi ve görünümü elde edilmesine olanak tanıyan akrilik halılar ayrıca neme ve küfe oldukça dayanıklıdır. Solma tarzı sorunlara karşı da dirençli olan bu halılar daha çok evlerin salon ve misafir odası gibi alanlarında kullanılırlar. Akrilik Halı Yıkama özenli gerçekleştirilmesi gerekli yıkama çalışmaları arasında yer alır.

Yıkama Aşaması

Akrilik halıları yıkanma işlemleri de İpek Halı Yıkama ve Yün Halı Yıkama gibi ciddi bir proses ile yürütülmelidir. Bu tür halılarda, yıpranma, aşınma, renklerde karışma ve solma gibi olumsuzluklara neden olmamak için kimyasal özellikli ve içerikli yıkama şampuanlarından uzak durulmalı ve özel makineler içerisinde yıkama işlemlerinin hassasiyetle yürütülmesi gerekir.Özdemir Grup Halı Yıkama Olarak Halılarınız;

Tam otomatik yıkama makinelerimizde, özel nitelikteki kaliteli yıkama solüsyonlarıyla Halı Yıkama aşamalarında en özenli hizmeti el sürmeksizin sunuyoruz. Yıkama hizmetlerimizin tüm aşamalarındaki toz alma, yıkama, sıkma, kurulama ve paketleme işlemlerini de otomasyon içerisinde özel makineleri ile gerçekleştiriyoruz.