Logo
Phone Call

Ulaşabilirsiniz

0 (216) 314 00 80

Koltuk Yıkama

Hizmetler

Kafe & Restoran Hizmetleri

Gün içinde binlerce kişinin gelip yemek yiyip çay içip arkadaşlarıyla vakit geçirdiği ortamların temizliği son derece önemlidir. Özdemir Grup Koltuk Yıkama servisi yerinde koltuk ve sandalye yıkama hizmeti sayesinde artık birçok kafe, restoran ve işletme sahibi, bu temizliği sürekli talep eder hale geldi. Temiz hem de ferah bir görünüme sahip işletmeler, müşteri potansiyelini arttırdığı gibi güvenilir bir izlenim de bırakır. Bunun sebebi, gelen müşterilerin sadece yemeklerin tadına değil, mekanın temizliğine de dikkat etmesidir. Bazen küçük çocuklardan, bazen restoran içi kazalardan bazen de kişisel dikkatsizliklerden kaynaklanan yemek lekeleri ise temiz görünmeyi güçleştirebilir. Bu nedenle işletme sahipleri sıklıkla koltuk lekesi temizleme, sandalye temizleme gibi hizmetlere ihtiyaç duyarlar.Kafe ve Restoranlar İçin Koltuk Sandalye Yıkama Hizmeti Nedir?

Aktif olarak hizmet veren bir kafe ya da restoranın temizlik nedeniyle kapalı olması pek de görülen bir durum değildir. Birçok işletme özellikle de düzenli gelen müşteri akışını bozmamak için temizlik nedeniyle kapalı olmayı tercih etmez. Ancak her işletme için temizlik ve düzen olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bunu sağlayabilmek tek başına camların ve yerlerin silinmesi, tuvaletlerin temizlenmesi ile mümkün değildir. Müşterinin oturduğu sandalyenin ya da koltuğun temiz olması da gidilen yere güven duyulmasını etkiler. Bu sebeple Bursa kafe ve restoran koltuk ve sandalye yıkama hizmetlerimiz yerinde ve pratik uygulamaları kapsar. Sandalye ve koltuk yıkama hizmetlerimiz, profesyonel ekibimizce yerinde gerçekleştirilir. Sürekli müşteri sirkülasyonu olduğu için yıkanan sandalyelerin ve koltukların gün içinde kurutmaya da özen gösteririz. Vakumlu cihazlarla büyük bölümünü çektiğimiz su sayesinde yıkadığımız koltuklar ve sandalyeler aynı gün içinde kurur.

Yıkama Hizmeti Avantajları

Özdemir Grup Koltuk Yıkama servisi yerinde koltuk yıkama hizmeti ile sağlayabileceğiniz en büyük avantaj, iş akışınızı durdurmak zorunda kalmamanızdır. Aynı gün içinde henüz aktif çalışma saatiniz başlamadan koltuk ve sandalye yıkama hizmeti alabilirsiniz. Açılış saatinizde son derece temiz bir işletme ile müşterilerinizi karşılayabilirsiniz. Normalde silinen ya da yıkanan koltukların ve sandalyelerin aynı gün içinde kuruması zordur. Ancak vakum teknolojisi, kullandığımız son teknolojik temizlik yöntemleri sayesinde size aynı günde kullanabileceğiniz pırıl pırıl koltuklar ve sandalyeler teslim ederiz. Avrupa’da hizmet vermiş bir firma olarak profesyonel ve uluslararası kalitemize yakışır şekilde hızlı ve memnuniyet odaklı çalışırız. Belirlemiş olduğumuz koltuk yıkama fiyat uygunluğu politikamız sayesinde temiz bir işletmeye sahip olurken çok büyük harcamalar yapmak zorunda kalmazsınız. Hijyenik bir çalışma ortamı işinizi daha rahat ve mutlu bir şekilde yapmanıza olanak tanır.