Logo
Phone Call

Ulaşabilirsiniz

0 (216) 314 00 80

Koltuk Yıkama

Hizmetler

Yatak Yıkama

Evinize sağlık getiriyoruz İstanbul Anadolu Yakası Koltuk temizleme Stor Perde Yıkama Halı Yıkama fabrikası olarak 9 araçlık filomuz 30 personelimiz il aynı gün uygun bütçeli kaliteli hizmet mutlu müşteri projesiyle çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz çalışma personellerimiz ssk lı olup sizlerin evine girmeden hijjen kurallarına uygun prensiple hizmet vermektedir. Yataklarınız Adresinizde derinlemesine temizlemeden önce, yüzeydeki ya da yastık aralarındaki tozlar, kırıntılar ve ufak parçalar temizlenir. Yatagınızın kumaşının cinsine göre yıkama ve temizleme işine başlanır. Temizleme işlemi Su bazlı deterjanla veya yumuşak temizleyici ile yapılır. Fırça yardımı ile çitileme ve silme işleminin etkisiyle yüzeyinde bulunan kiri sıcak su ve yüksek vakum gücü ile temizlik yapmaktayız.Yatak Yıkamanın Önemi

Her gün üzerinde yattığımız, günümüzün en önemli bölümünü geçirdiğimiz yataklarımız sizce yeterince temiz mi? Eğer “Ben üzerinde örtüyle kullanıyorum, temizdir” diyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Neden mi?Çünkü gece uyurken sık sık terleriz ve saçımız vücud kıllarımız ve derimiz sürekli yataklara dökülür. Her gün yatağımızın çarşafını değiştirsek bile çarşafın gözeneklerinden bunlar bir şekilde yatağımıza ulaşır ve Akar, Mite adı verilen bakterilerin üremesine, çoğalmasına neden olarak sağlığımızı tehdit eder. Ev akarı adı verilen bakteriler çocuklar başta olmak üzere tüm aile bireylerinin sağlığını kötü yönde etkilemektedir. Uyku bozuklukları, solunum yolları iltihaplanması, nefes darlığı, astım, bronşit gibi hastalıklardan şikayetçiyseniz; Doktorların önerisi her 6 ayda bir yataklarınızı yıkattırmanız yönündedir. Yatak yıkama işlemlerinde antibakteriyel ilaçlar ve profesyonel yatak yıkama makineleri kullanmaktayız. Bu nedenle yıkanan yatağınız garanti ediyoruz ki, ilk günkü halinden daha hijyenik olacaktır.

Özdemir Grup koltuk yıkama işleminde bol köpüklü fırçalama yapıldıktan sonra sıcak ve buharlı makinamız ile pis sudan vakum ile çekilir koltuk derinlemesine temizlenir oda sıcaklığında 5 saatte kurumaktadır. Firmamız bu işlemlerin yetki belgesine sahiptir yapılan her işçiliğin arkasında olup temizlik garantisi vermektedir.