Logo
Phone Call

Ulaşabilirsiniz

0 (216) 314 00 80

Hizmetler

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halılar her eve ayrı bir güzellik katar. Ancak, duvar dekorlarının aksine el dokuma halıları yoğun kullanıma maruz kalırlar. Bu tür halılar genellikle sık kullanılan alanları dekore etmek, canlandırmak ve hatta bu alanları korumak için kullanılır. Peki, halıları kim koruyacak?El Dokuma halı alerjen ve bakterileri hapsederek sağlıksız unsurların havada dolaşmasını engeller ve böylece hava filtresi işlevini görürler. Ancak el dokuma halılar bu işlevi ancak düzgün bir şekilde yıkandıkları takdirde yerine getirebilirler. Özdemir Grup halı Yıkama halılarınıza orijinal canlılığını geri kazandırır ve içerisinde hapsolan kir ile alerjenleri temizler. Bu esnada gerekli özen ve titizliği göstererek üstün kalite halı yıkama hizmeti sunarlar.

El Halısı Yıkama Hizmeti

Özdemir Grup halı Yıkama profesyonel teknisyenleri, en sıradan halıdan en pahalı ve narin Doğu ya da İran halılarına kadar her türlü el dokuması halı veya kilimi yıkamak için gerekli eğitimi almışlardır. El dokuması halı yıkama hizmetlerimiz için, ister sentetik, yün, pamuk, ipek veya ister başka bir malzemeden dokunmuş olsun, evinizdeki her türlü dokuma halı ile uyumlu olan özel olarak geliştirdiğimiz araç ve ekipmanı kullanıyoruz. Etkili fakat hassas El Dokuma Halı Yıkama ve kurulama yöntemlerimiz halınızın rengini korur ve bunlara canlılıklarını geri kazandırır. Halınızın temizlikten önceki halinden daha kötü bir görünüm alması hiçte doğru olmaz.Bazı temizlik ürünleri temizlik sonrasında el dokuma halılarda kalıntı bırakabilir. Bu kalıntı bir mıknatıs görevi görerek halınızın daha çabuk bir şekilde kir toplamasına neden olur ve temizliğin faydalarını ortadan kaldırır. Temizleyici ürünlerimiz geriye hiçbir yapışkan, kir çekici kalıntı bırakmaz; bu da el dokuma halılarınızın daha uzun süre temiz kalacağı ve ayrıca eviniz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için daha sağlıklı ve güvenilir bir ortama kavuşacağınız anlamına gelir. Özdemir Grup halı Yıkama olarak el dokuma halı yıkama aşamasında sunduğumuz kapsamlı hizmetin yanında el dokuma halı yıkama fiyatları kapsamında da müşterilerimize gösterdiğimiz kolaylık ile onlarca farklı ülkede, binlerce farklı müşteriyi mutlu etmenin gururunu yaşıyoruz.

Yıkadığımız Başlıca El Dokuma Halı Modelleri

Isparta halısı, Milas halısı, Hereke halısı, Bünyen halısı, Ladik halı, Yörük Halısı, Yağcı Bedir halısı, Avşar Halısı, Gördes halısı, Kars halısı, İran halısı, Çin halısı, Afgan halısı, Hint halısı, Uşak Halısı, Antika el dokuma Halılar ve bunlar dışında birçok el halısı türlerini en az sahipleri kadar değer vererek yıkama temizleme işlemlerini uzmanlıkla yaparız.