Logo
Phone Call

Ulaşabilirsiniz

0 (216) 314 00 80

Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye

Ümraniye Halı Yıkama

Özdemir Grup Halı Yıkama olarak Ümraniye Halı Yıkama Fabrikalarında arasında en güvenli, kaliteli hizmeti sizlere sunmakla birlikte evinizin tüm tekstil, halı, perde, koltuk yatak vb. ürünlerin kapsamlı derinlemesine temizlik hizmeti sunuyoruz.

Anadolu yakasında Ümraniye dahil olmak üzere sahip olduğumuz geniş hizmet bölgemizde günlük 9 aracımızla birlikte 50 farklı semt ve mahallede kesintisiz Halı Yıkama hizmeti veren ve bu hizmetlerin arkasında duran bir firmayız. Firmamız bu kapsamda uzmanlaşmış ve önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Firmamız Her ürünün en hassas şekilde Toz Alınması, Leke Temizlemesi, Yıkanması ve Kurutulması gibi faktörlerin en bilinçli ve uzman ekibimizin yetki belgeleriyle. Sektörde öncü olmaya gayret etmekteyiz. Bu konuda Esnaf ve Sanatkarlar Odasına üyeliğimiz ile Müşterilerimizin her hizmet alışı güvence altında tutulmaktadır. Firmamız da profesyonel henkel ürünleri ve Era111 halı şampuanları ile ekolojik ve en sağlıklı temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

Halı Yıkama Metodları

Ümraniye çevresinde bulunan müşterilerimizin halılarını size zahmet vermeden evinizden teslim almakta ve modern yıkama ünitelerinde temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca halınızın bütünlüğünü veya dokusunu bozacak şampuanlar kullanılmamaktadır. Özel leke çıkarıcı şampuanlar ve temizleyiciler kullanılmaktadır. Bu sayede halınız daha temiz olacağı gibi desenleri de canlılık kazanacaktır. Tüm bu hizmetler kurumsal kimlik adı altında verilmekte ve garantili hizmet sunulmaktadır. Profesyonel Halı Yıkama metotları uygulanarak işlem yapılmakta ve tüm bu uygulamalar firmamızın modern yıkama ünitelerinde gerçekleştirilmektedir. Derinlemesine temizlik yapılarak halınızın içerisinde oluşan kirler kısa süre içerisinde temizlenir.

Profesyonel halı yıkama hizmetinde yararlanmak ve halılarınızı ekonomik fiyat politikasına uygun olarak yıkatmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyet garantili bu hizmet ile halılarınızı 6 ayda bir yıkatabilir ve gözle görülen temizliğe şahit olabilirsiniz.